Колледжде «Экология және еңбек» және «Қамқорлық» акциясы өткізілді

«Экология және еңбек» және «Қамқорлық» фракцияларының жұмысы аясында колледжде «Ағаш өмірін сақта» акциясы өткізілді. Акцияның мақсаты белсенді өмірлік ұстанымды қалыптастыру, экологиялық бағдарлауды дамыту. , табиғатқа деген адамгершілік қатынасы. Студенттер макулатураны жинап, қабылдау пунктіне тапсыру керек болды.Шара соңында макулатураны көп жинаған топтар марапатталды: орын ЛТ-02-2022 тобы, куратор Н.А.Салина. орын тобы ЛТ-02-2023, куратор Емельянова О.В орын тобы ПО-2023-1, куратор Махунова Н. Ал орын тобы ДСМ-2023, куратор Нукушева М.Н. Жиналған макулатураның жалпы көлемі 264 кг!!! 180 оқушыны қамту Жауапты: Малмалаева С.В. Клименкова Е.С. Кузьмич Е.С. Ps: макулатура екінші өмірге ие болады және әрбір 100 кг макулатура бір ағашты құтқарады

Халықаралық шара – Неміс қоғамы жобасының жабылуы

Теміртау жоғары политехникалық колледжінің базасында халықаралық іс - шара халықаралық ынтымақтастық жөніндегі Герман қоғамының (GIZ) және ҚНАУФ компаниясының «Қазақстан және Қырғызстан еңбек нарығының талаптарына сәйкес құрылыс мамандықтары бойынша техникалық және жоғары кәсіптік білім беру Қазақстан мен Қырғызстанның еңбек нарығының талаптарына сәйкес құрылыс мамандықтары бойынша техникалық және жоғары кәсіптік білім беру» «Кнауф Гипс Қапшағай» ЖШС ДЭГ қатысатын кәсіпорын – Дойче Инвестициялық унд Энтвиклунгсгезельшафт мбХ» және Қазақстан Республикасы мен Қырғызстан колледждері жобасының жабылуы өтті.

«Қамқорлық» фракциясы

«Қамқорлық» фракциясының жұмысы аясында Теміртау жоғары политехникалық колледжінде «Табаныңа бір білер» акциясы ұйымдастырылды. МФМ-2023 топ студенттері, куратор Қызылбаев Е.Қ және ТОСТ-2023, куратор Н.А.Лобанова «Пуши лапы» жануарлар панасына барды🐶🐱.

Студенттік IT орталығы

Теміртау жоғары политехникалық колледжінде студенттік IT орталығы жұмыс істейді, оның басшысы Омирбаев Абай Рашидович болып табылады. Колледж студенттері оқу процесінен бос уақытында IT бағытындағы жобаларды әзірлеумен айналысады.

Ағаштың өмірін сақта

ТВПК студенттері «Ағаштың өмірін сақта» акциясына қатысуды жалғастыруда.«Қамқорлық» фракциясы мүмкіндігінше көп студенттерді түрлі іс-шараларға қатысуға тартады, сол арқылы жастардың қоғамдық белсенділігін дамытуға өз үлесін қосады.