«Экология және еңбек» фракциясы мүшелері мен Саналы ұрпақтың жолдастық кездесуі

20 қарашада «Экология және еңбек» фракциясы мен «Саналы ұрпақ» партиясының мүшелерінің жолдастық кездесуі өтіп, онда экологиялық құқық бұзушылықтар тақырыбы талқыланды. Студенттер табиғи ресурстарды ластағаны, қоғамдық орындарға қоқыс тастағаны үшін қолданылатын жазалар туралы білді, сондай-ақ ашық ауада демалу үшін белгіленген орындар туралы білді.

Халықаралық шара – Неміс қоғамы жобасының жабылуы

Теміртау жоғары политехникалық колледжінің базасында халықаралық іс - шара халықаралық ынтымақтастық жөніндегі Герман қоғамының (GIZ) және ҚНАУФ компаниясының «Қазақстан және Қырғызстан еңбек нарығының талаптарына сәйкес құрылыс мамандықтары бойынша техникалық және жоғары кәсіптік білім беру Қазақстан мен Қырғызстанның еңбек нарығының талаптарына сәйкес құрылыс мамандықтары бойынша техникалық және жоғары кәсіптік білім беру» «Кнауф Гипс Қапшағай» ЖШС ДЭГ қатысатын кәсіпорын – Дойче Инвестициялық унд Энтвиклунгсгезельшафт мбХ» және Қазақстан Республикасы мен Қырғызстан колледждері жобасының жабылуы өтті.

«Қамқорлық» фракциясы

«Қамқорлық» фракциясының жұмысы аясында Теміртау жоғары политехникалық колледжінде «Табаныңа бір білер» акциясы ұйымдастырылды. МФМ-2023 топ студенттері, куратор Қызылбаев Е.Қ және ТОСТ-2023, куратор Н.А.Лобанова «Пуши лапы» жануарлар панасына барды🐶🐱.

Студенттік IT орталығы

Теміртау жоғары политехникалық колледжінде студенттік IT орталығы жұмыс істейді, оның басшысы Омирбаев Абай Рашидович болып табылады. Колледж студенттері оқу процесінен бос уақытында IT бағытындағы жобаларды әзірлеумен айналысады.

Ағаштың өмірін сақта

ТВПК студенттері «Ағаштың өмірін сақта» акциясына қатысуды жалғастыруда.«Қамқорлық» фракциясы мүмкіндігінше көп студенттерді түрлі іс-шараларға қатысуға тартады, сол арқылы жастардың қоғамдық белсенділігін дамытуға өз үлесін қосады.