Құрылыс саласында дуальды оқытуды дамыту бойынша KNAUF және GIZ халықаралық бірлескен жобасы аясында ауқымды іс-шара-семинар.

30.10-02.11.2023 ж. аралығында Теміртау қаласында Теміртау жоғары политехникалық колледжінің базасында құрылыс саласында дуалды оқытуды дамыту бойынша KNAUF пен GIZ халықаралық бірлескен жобасы аясында ауқымды іс-шара-семинар өтуде. . Бағдарлама құрғақ құрылыс және WSK стандарттары бойынша оқытуды, құрғақ құрылыс бойынша VR тренажерында оқытуды және дөңгелек үстелді қамтиды. Семинардың бірінші күні VR симуляторы мен онлайн VR платформасымен таныстыру өтті. Жабдықтардың көрсетілімі және knauf.ru сайтында VR шолуы болды. Одан кейін арнайы оқытушылар оқытылды. ТВПК колледжінің пәндері және облыстағы әріптестер «С112 бөлімін орнату» бағдарламасында

Халықаралық шара – Неміс қоғамы жобасының жабылуы

Теміртау жоғары политехникалық колледжінің базасында халықаралық іс - шара халықаралық ынтымақтастық жөніндегі Герман қоғамының (GIZ) және ҚНАУФ компаниясының «Қазақстан және Қырғызстан еңбек нарығының талаптарына сәйкес құрылыс мамандықтары бойынша техникалық және жоғары кәсіптік білім беру Қазақстан мен Қырғызстанның еңбек нарығының талаптарына сәйкес құрылыс мамандықтары бойынша техникалық және жоғары кәсіптік білім беру» «Кнауф Гипс Қапшағай» ЖШС ДЭГ қатысатын кәсіпорын – Дойче Инвестициялық унд Энтвиклунгсгезельшафт мбХ» және Қазақстан Республикасы мен Қырғызстан колледждері жобасының жабылуы өтті.

«Қамқорлық» фракциясы

«Қамқорлық» фракциясының жұмысы аясында Теміртау жоғары политехникалық колледжінде «Табаныңа бір білер» акциясы ұйымдастырылды. МФМ-2023 топ студенттері, куратор Қызылбаев Е.Қ және ТОСТ-2023, куратор Н.А.Лобанова «Пуши лапы» жануарлар панасына барды🐶🐱.

Студенттік IT орталығы

Теміртау жоғары политехникалық колледжінде студенттік IT орталығы жұмыс істейді, оның басшысы Омирбаев Абай Рашидович болып табылады. Колледж студенттері оқу процесінен бос уақытында IT бағытындағы жобаларды әзірлеумен айналысады.

Ағаштың өмірін сақта

ТВПК студенттері «Ағаштың өмірін сақта» акциясына қатысуды жалғастыруда.«Қамқорлық» фракциясы мүмкіндігінше көп студенттерді түрлі іс-шараларға қатысуға тартады, сол арқылы жастардың қоғамдық белсенділігін дамытуға өз үлесін қосады.