DEX-Amada жобасы

DEX-Amada жобасын колледж студенті Шмидт Д.бұл жоба бір бағдарламада орындалуы мүмкін қарапайым немесе стандартты әрекеттерді жеңілдетуге және автоматтандыруға бағытталған. Жобаның негізгі функционалдығы ассистентке пайдаланушылардың сұрақтарына жауап беруге мүмкіндік беретін кіріктірілген нейрондық модельге негізделген. Нейрондық модель ең дәл және пайдалы жауаптарды қамтамасыз ету үшін деректердің үлкен көлемінде оқытылады. DEX-Amada бағдарламасы бета-тестілеу сатысында, сондықтан пайдаланушылар оны сезініп, кері байланыс бере алады.

2023 ж. 30 мамыр
ТВПК студенттер жатақханасында құқық қорғау органдары мен жатақханада тұратын студенттердің кездесуі өтті.

Тұрмыстық қалдықтарға екінші өмір

Жаратылыстану сауаттылығын арттыру апталығы аясында Теміртау жоғары политехникалық колледжінде «Тұрмыстық қалдықтарға екінші өмір» атты шағын жобалар байқауы өтті.

ҚАЗАҚСТАН КОЛЛЕДЖІНІҢ ОҚУШЫЛАРЫ КӘСІПТІК ЧЕМПИОНАТТА ӨЗ ӨҢІРЛЕРІН КОРСЕТЕДІ

ҚАЗАҚСТАН КОЛЛЕДЖ ОҚУШЫЛАРЫ КӘСІБИ БІЛІМ БЕРУ ЧЕМПИОНАТЫНДА ӨЗ ӨҢІРЛЕРІН КӨРСЕТЕДІ «WorldSkills Kazakhstan - 2023» республикалық чемпионатына еліміздің түкпір-түкпірінен 545 студент қатысуда. Бүгін елордада жарыстың салтанатты ашылуы өтті. Оған Білім бірінші вице-министрі Наталья Жұмаділдаева қатысты. «WorldSkills – техникалық және кәсіптік білім беру саласындағы ең ірі жаһандық қозғалыстардың бірі. Біздің студенттер әлемдік аренада жоғары өнер көрсетуде. Қыркүйек айында Қазақстан құрамасы Польшада өткен жарыстарда екі медаль мен төрт «Айрықшылық медалін» жеңіп алып, қатысу тарихындағы ең жақсы нәтиже көрсетті. Бұл – Мемлекет басшысының қолдауының арқасында қол жеткізген елеулі жетістік. Колледждердегі мемлекеттік білім беру тапсырысы 133 мың орынға дейін ұлғайтылды. Биылғы жылдың қыркүйегінен бастап колледж студенттерінің шәкіртақысы 50%-ға, 2024 жылы 100%-ға дейін өсті», - деп атап өтті Наталья.

DEX-Amada жобасы