ТВПК мен Теміртау қаласы мектептерінің бірлескен кәсіптік бағдар беру жұмысының жоспарына сәйкес, 23.12.2022 ж. Автомобиль пәндері кафедрасының оқытушысы С.И. Жилина № 27 ЖББОМ тоғызыншы сынып оқушыларына "Автовикторина" өткізді.

Іс-шараның негізгі мақсаты-мектеп оқушыларының танымдық іс-әрекетін жандандыру, техникалық ой-өрісін кеңейту, автомеханик мамандығына және ТВПК-да оқуға қызығушылықты қалыптастыру. "Автовикторина" бағдарламасына "мен автомобильдердің барлық маркаларын білемін" (автомобиль маркасын оның эмблемасы бойынша айқындау), "Автоэрудит"- автомобиль бөлшектерінің атауларын болжау (ребустар мен шифрограммалар бойынша), автожұмыстарды болжау, автожол сұрақтары бар блиц-турнир, "жол ережесін білушілер"-жол ережесін білуге арналған тест тапсырмалары енгізілді Қазақстан Республикасының қозғалысы.

Іс-шараның соңына дейін қатысушылардың, жанкүйерлер мен көрермендердің қызығушылығы, жеңіске деген құштарлығы мен тілегі сақталды. Бағалаудың негізгі критерийі тапсырмаларды орындау уақыты және шешімнің дұрыстығы болды. Жарыс әр түрлі жетістіктермен өтті, бірақ соңғы байқаудан кейін есеп 42-39 болды. 9Б " ЛЮП " командасы жеңіске жетті.

Іс-шара соңында ТВПК "Автолабораториясы" бойынша экскурсия өткізілді. № 27 ЖББОМ оқушылары мен педагогтары іс-шараға оң баға беріп, ұйымдастырушыларға шын жүректен алғыстарын білдірді

Медиа жаңалықтар