23.12.22 Ж. Ж. Қ. Букетов атындағы Қарағанды банк колледжінің базасында "Жігер" студенттік парламенті мүшелерінің отырысы өтті.

"Экология және еңбек" фракциясы бойынша кездесудің үйлестірушісі Елена Сергеевна Клименкова болды, Достық нысанда облыс колледждерінің белсенділерімен пікірталас өтті.

Отырыста әртүрлі колледждердегі эко бағыттары, экологиялық жобалар мен инновациялық идеялар мәселелері қаралып, экология және еңбек саласындағы 2022-2203 оқу жылына басымдық берілді. Сондай-ақ, өз өміріндегі қоқыстарды азайту бойынша мастер-класс өткізіліп, фракцияның жұмысы туралы есеп берілді.

Отырыс қорытындысы бойынша Теміртау жоғары политехникалық колледжі "Экология және еңбек" фракциясы үздік функция ретінде атап өтілді.

Медиа жаңалықтар