Сегодня в рамках международного совместного проекта GIZ и КНАУФ по развитию дуального обучения в строительной отрасли по квалификациям "Мастер сухого строительства" и "Штукатур" был проведен круглый стол.  Обсуждали экспериментальную образовательную программу и учебно-производственное обучение. Уполномоченный GIZ Конрад Де Бортоли  акцентировал внимание на прохождение производственной практики студентов в строительных компаниях, сотрудничество с строительными компаниями. Беседовал  со студентами группы СЭЗС-01-20 про учебный процесс в колледже и о прохождении практики в строительных компаниях, мастерских колледжа. Участники обсудили о продлении международного проекта по развитию дуального обучения в строительной отрасли до 2024 года.

Бүгін халықаралық бірлескен GIZжәне Кнауф жобасы құрылыс саласында дуалды оқытуды дамыту аясында "Құрғақ құрылыс маманы" және "Сылақшы" біліктіліктері бойынша дөңгелек үстел өткізілді. Эксперименттік білім беру бағдарламасы мен оқу-өндірістік оқыту талқыланды. GIZ өкілі Конрад Де Бортоли құрылыс компанияларында студенттердің өндірістік тәжірибеден өтуіне, құрылыс компанияларымен ынтымақтастыққа назар аударды. СЭЗС-01-20 тобының студенттерімен колледждегі оқу процесі туралы және құрылыс компанияларында, колледж шеберханаларында практикадан өту туралы әңгімелесті. Қатысушылар колледжімізде дуалды оқытуды дамыту жөніндегі халықаралық жобаны 2024 жылға дейін ұзарту туралы талқылады.

2021 ж. 23 маусым

2022 жылдың 23 ақпанында Қарағанды облысының білім беруді дамыту оқу-әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен "Қолданбалы бакалавриат" бағыты бойынша оқыту семинары өткізілді. Семинарға қатысушылар-Қарағанды облысының орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары директорларының оқу ісі жөніндегі орынбасарлары, директорларының оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасарлары. Семинарда "Талап" КЕАҚ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мазмұны басқармасының бастығы Ж.К. Далабаевтың баяндамасында ұсынылған "Қолданбалы бакалавриат" бағыты бойынша проблемалық мәселелер талқыланды.

2021 ж. 23 маусым

ТЖПК комплайнс қызметінің жұмысы туралы

2021 ж. 23 маусым
С 18 по 19 июня прошли итоговые аттестации в виде квалификационного экзамена на получение рабочей профессии в группах ТДМ-208 (Контролер станочных работ) и ТМ-2018 (Слесарь-ремонтник). В составе комиссии были: председатель, главный менеджер ТОО "ИНКАР-1" Жумабаев Т.Н., старший преподаватель кафедры ТМиТ НАО "КИУ" Исабекова Г.Д., заместитель директора по УПР ТВПК Ахметов Б.А. и преподаватели кафедры МиТ: Султанбаева А.М., Ахметова А.С., Лим Л.Д., Егинай А.Е.

8 (7213) 95-34-26; 8 705 255-82-86 приемная кампания