Білім күні-бейбіт күн.

1 қыркүйек-студенттермен көптен күткен кездесу, ол биыл ерекше форматта - ZOOM және Skype мессенджерлерін пайдаланумен өтті. Бірақ бұл қуанышты күлкі мен бір-бірімен жағымды кездесуден ләззат алуға кедергі болмады.
Сынып сағаты Қазақстан үшін айтулы күндерге орайластырылды: Конституцияның 25 жылдығы; ел Тәуелсіздігінің 25 жылдығы және Ұлы Абайдың 175 жылдығы. Әрине, қазіргі жағдайда пандемия кезіндегі қауіпсіздік шаралары да назардан тыс қалмады.
1 қыркүйек-Білім күні және Ұлы Абай айтқандай:
"Ғаламның көрінетін және көрінбейтін құпияларын ашпау,
Өзіне бәрін түсіндірместен, адам адам бола алмайды»
"Абай әрқашан әкесінің ұлы емес, Отанның ұлы болуды армандағаны белгілі. Бүгін ол өзінің арманына жетіп, бүкіл әлем мойындаған дана және көреген мұғалім, ақын және адамзаттың данышпаны ретінде ең құрметті орынға отырады»

Курымбаев К.

2020 ж. 14 желтоқсан

2022 жылдың 23 ақпанында Қарағанды облысының білім беруді дамыту оқу-әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен "Қолданбалы бакалавриат" бағыты бойынша оқыту семинары өткізілді. Семинарға қатысушылар-Қарағанды облысының орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары директорларының оқу ісі жөніндегі орынбасарлары, директорларының оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасарлары. Семинарда "Талап" КЕАҚ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мазмұны басқармасының бастығы Ж.К. Далабаевтың баяндамасында ұсынылған "Қолданбалы бакалавриат" бағыты бойынша проблемалық мәселелер талқыланды.

2020 ж. 14 желтоқсан

ТЖПК комплайнс қызметінің жұмысы туралы

2020 ж. 14 желтоқсан
С 18 по 19 июня прошли итоговые аттестации в виде квалификационного экзамена на получение рабочей профессии в группах ТДМ-208 (Контролер станочных работ) и ТМ-2018 (Слесарь-ремонтник). В составе комиссии были: председатель, главный менеджер ТОО "ИНКАР-1" Жумабаев Т.Н., старший преподаватель кафедры ТМиТ НАО "КИУ" Исабекова Г.Д., заместитель директора по УПР ТВПК Ахметов Б.А. и преподаватели кафедры МиТ: Султанбаева А.М., Ахметова А.С., Лим Л.Д., Егинай А.Е.

8 (7213) 95-34-26; 8 705 255-82-86 приемная кампания