Білім күні-бейбіт күн.

2020 ж. 14 желтоқсан

1 қыркүйек-студенттермен көптен күткен кездесу, ол биыл ерекше форматта - ZOOM және Skype мессенджерлерін пайдаланумен өтті. Бірақ бұл қуанышты күлкі мен бір-бірімен жағымды кездесуден ләззат алуға кедергі болмады.
Сынып сағаты Қазақстан үшін айтулы күндерге орайластырылды: Конституцияның 25 жылдығы; ел Тәуелсіздігінің 25 жылдығы және Ұлы Абайдың 175 жылдығы. Әрине, қазіргі жағдайда пандемия кезіндегі қауіпсіздік шаралары да назардан тыс қалмады.
1 қыркүйек-Білім күні және Ұлы Абай айтқандай:
"Ғаламның көрінетін және көрінбейтін құпияларын ашпау,
Өзіне бәрін түсіндірместен, адам адам бола алмайды»
"Абай әрқашан әкесінің ұлы емес, Отанның ұлы болуды армандағаны белгілі. Бүгін ол өзінің арманына жетіп, бүкіл әлем мойындаған дана және көреген мұғалім, ақын және адамзаттың данышпаны ретінде ең құрметті орынға отырады»

Курымбаев К.

В ТВПК в формате Zoom состоялся педагогический совет

Бүгін, 28 тамызда, жаңа оқу жылы қарсаңында ТЖПК-да Zoom форматында педагогикалық кеңес өтті.

2020 ж. 14 желтоқсан
5 қыркүйек Қазақстан халқы тілдері күні.

Тіл мерекесінің 5 қыркүйек болып белгіленуінің де өзіндік себебі бар.

ТЖПК антикоррупция жөніндегі жұмыс

Нормативтік құжаттар