В ТВПК в формате Zoom состоялся педагогический совет

2020 ж. 14 желтоқсан
Күн тәртібінде 2020-2021 оқу жылына арналған өзекті мәселелер бар. Жыл қашықтықтан басталады, өйткені студенттер мен мұғалімдердің денсаулығы бәрінен жоғары. Колледж әкімшілігі оқу, өндірістік, әдістемелік, оқу үдерістерін ұйымдастыру туралы, қабылдау науқандары туралы, болашақ жоспарлары, жүргізілген жөндеу жұмыстары туралы, құрамдағы өзгерістер туралы айтты. Дәстүр бойынша мұғалімдер мен қызметкерлерді құттықтап, сыйлық сертификаттары табысталды.
Жалпы, оқытушылар да, студенттер де қашықтықтан оқытуға дайын, өйткені олар осы форматта жұмыс жасаған.
Барлығына жемісті жұмыс тілеу қалады.
Сайлау Ж

В ТВПК в формате Zoom состоялся педагогический совет

Бүгін, 28 тамызда, жаңа оқу жылы қарсаңында ТЖПК-да Zoom форматында педагогикалық кеңес өтті.

2020 ж. 14 желтоқсан
5 қыркүйек Қазақстан халқы тілдері күні.

Тіл мерекесінің 5 қыркүйек болып белгіленуінің де өзіндік себебі бар.

ТЖПК антикоррупция жөніндегі жұмыс

Нормативтік құжаттар

Білім күні-бейбіт күн.

1 қыркүйек-студенттермен көптен күткен кездесу, ол биыл ерекше форматта - ZOOM және Skype мессенджерлерін пайдаланумен өтті. Бірақ бұл қуанышты күлкі мен бір-бірімен жағымды кездесуден ләззат алуға кедергі болмады.

8 (7213) 95-34-26; 8 705 109-07-72 приемная кампания