Іс шара

«Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша)» мамандығы бойынша студенттердің дипломдық жұмыстарын қорғау

22 және 24 маусымда 0816000 «Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша)» мамандығы бойынша күндізгі бөлім студенттерінің дипломдық жұмыстарын қорғау өтті.

Дипломдық жұмыстарын қорғау WhatsApp және Skype мессенджері арқылы ҚОТ арқылы жүргізілді.

Дипломдық жұмыстардың тақырыптары мамандық ерекшелігін ескере отырып, өзекті бағыттар бойынша таңдалған. Таңдалған тақырыптардың ауқымы өте кең, тамақ өнімдерін талдаудан бастап шойын мен болатты талдауға дейін. Математикалық статистика, валидация және түрлі әдістемелердің верификациясы бойынша да жұмыстар ұсынылған.

ТЖПК

2020 ж. 29 маусым
Теміртау жоғары политехникалық колледжінің қамқоршылық кеңесінің 2022-2023 оқу жылындағы отырысы.

2022 жылғы 21 желтоқсанда 2022-2023 оқу жылында Теміртау жоғары политехникалық колледжінің қамқоршылық кеңесінің 1 отырысы өтті.

2020 ж. 29 маусым
1 курс студенттері арасында шағын футболдан колледж біріншілігі өткізілді.

2022 жылғы 17 желтоқсанда Теміртау жоғары политехникалық колледжінің спорт залында 1 курс студенттері арасында шағын футболдан колледж біріншілігі өткізілді. Жарысқа 9 оқу тобы санында 1 курс оқушылары қатысты.

2020 ж. 29 маусым

2021 жылы 22 желтоқсанында «Теміртау жоғары политехникалық колледжі» КМҚК базасындағы Оқу-әдістемелік бірлестік «ҚР колледждерінде химиялық бейіндегі мамандықтар бойынша білім беру процесін жетілдіру» тақырыбында Республикалық онлайн-семинар өткізді.

2020 ж. 29 маусым

«Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша)» 0816000 мамандығы бойынша студенттерінің дипломдық жұмыстарын қорғау