2023 ж. 25 қаңтарда ТжКБ директорлар орынбасарларының оқу-өндірістік жұмыс жөніндегі облыстық әдістемелік бірлестігінің жұмыс жоспарына сәйкес ТжКБ-мен бірлесіп "ТжКБ мамандықтарының тартымдылығын арттыру бойынша тәжірибені трансляциялау" семинары өткізілді (халықаралық қатысумен). Мақсаты-кәсіптік бағдар беру жұмысын ұйымдастыруда ТжКБ жүйесінің оқу орындарына әдістемелік қолдау көрсету. Онлайн-семинарға директорлардың оқу-өндірістік жұмыс жөніндегі орынбасарлары, КО колледждерінің кәсіптік бағдар беру жұмысына жауапты қызметкерлер, сондай-ақ Германиядан келген әлеуметтік әріптестер қатысты. Семинар барысында кәсіптік бағдар беру жұмысы бойынша тәжірибе алмасу өтті. Барлық қатысушылар жастарды техникалық мамандықтарға оқытуға тартудың, экономиканың түрлі салаларында осы бағыттағы кадрларға сұраныстың маңыздылығын атап өтті. Семинар қорытындысы бойынша тиісті ұсыныстар қабылданды.

2023 ж. 1 ақпан
Жатақханада тұратын студенттердің бос уақытын ұйымдастыру

Жас педагог мектебі

25.09.2023 ж. жас педагог мектебінің отырысы өтті.

2023 жылғы 7 қыркүйектегі конкурстан өткен оқытушылар тізімі

Теміртау жоғары политехникалық колледжінің Конкурстық комиссиясының шешімімен педагог лауазымына орналасуға келесі кандидаттар оң нәтиже алды:

2023 жылғы 24 тамыздағы конкурстан өткен оқытушылар тізімі